Diverse Övrigt
1262925
MORTLAR med pistiller, 3 st, kolmårdsmarmor, 1900-tal.
Mortlar med pistiller, 3 st, kolmårdsmarmor, 1900-tal.

Rund form. En stöt av mässing. Diameter 12 och 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 900
186
221
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
19 nov 17:18
1 900 SEK
17 nov 22:20
1 800 SEK
16 nov 23:24
800 SEK
13 nov 16:01
500 SEK