FLASKHÅLLARE och flaskor, metalltråd, 1900-talets första hälft.

Rektangulär form. Med åtta äldre flaskor. Höjd 18. Längd 34 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Utropspris
2 500 SEK