Diverse Övrigt
1262929
DÖRRHANDTAG, 7 st, brons, 1800-tal.
DÖrrhandtag, 7 st, brons, 1800-tal.

Olika modeller. Några med genombruten dekor. Längd 10 - 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några anlupna.

Utropspris
2 500 SEK