Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
1263038
SKEDHÅLLARE, ett par, mässing, 1800-tal.
SkedhÅllare, ett par, mässing, 1800-tal.

Dekor av figurer och sol. Höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
59
70
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
13 nov 14:15
600 SEK
13 nov 14:15
400 SEK
12 nov 20:35
300 SEK