Diverse Övrigt
1263045
BREVHÅLLARE, mässing, sent 1800-tal.
BrevhÅllare, mässing, sent 1800-tal.

Med dekor av vapensköld. Höjd 9 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 17 timmar
1 500
147
174
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
23 nov 19:47
1 500 SEK
19 nov 18:07
1 000 SEK
18 nov 18:26
500 SEK