1263063
KITTEL, mässing, 1700-/1800-tal.
Kittel, mässing, 1700-/1800-tal.

Med handtag av smidesjärn. Längd 52 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Bristningar.

Utropspris
2 500 SEK