Diverse Övrigt
1263070
SKULPTUR, bärnsten, buddha, ostindisk, 1800-tal.
Skulptur, bärnsten, buddha, ostindisk, 1800-tal.

Sittande. Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Mindre sprickor.

Utropspris
5 000 SEK