Konst Grafik
1263618
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, färglitografi, signerad,och numrerad 32/200 -71.

BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, signerad,och numrerad 32/200 -71

"Piége" Bladstrl 65x50,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK