Ben i bok. Fanerad i skiva i teak. Två utdragbara skivor. Längd 121 cm. Bredd 84 cm. Höjd 74 cm. Extra utdragbara skivor 40x84 cm. x2
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.