Diverse Övrigt
1264150
VÄGGKONSOLER FÖR BELYSNING, gjutjärn, sent 1800-tal.
VÄggkonsoler fÖr belysning, gjutjärn, sent 1800-tal.

Svartmålat gjutjärn. Längd 110 cm.

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Rostangrepp. Omarbetad. Kompletterad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
6 000 SEK