1264194
MULLBERRY "Roxanne" väska
Mullberry "roxanne" väska.
Mullberry "roxanne" väska.
Mullberry "roxanne" väska.
Mullberry "roxanne" väska.
Mullberry "roxanne" väska.
Mullberry "roxanne" väska.

Cognacsfärgat skinn med beslag i mässing. Två ytterfack. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" samt nummer, 32 x 22 x 18 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 800
174
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 okt 16:49
1 800 SEK
12 okt 16:49
1 700 SEK
12 okt 16:49
1 600 SEK
10 okt 18:54
1 500 SEK
10 okt 18:06
500 SEK