Konst Grafik
1264379
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, stämpelsignerad EA XXVII/XXXVI.

"Four paper objects on shelf.". Bladstorlek 60 x 44 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
3 700
357
419
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 okt 9:07
3 700 SEK
18 okt 9:07
3 500 SEK
18 okt 9:06
3 200 SEK
18 okt 9:06
3 000 SEK
18 okt 9:05
2 600 SEK