Väska i läder med detaljer i guldfärgad metall. Top handle handtag. Märkt "LOEWE Madrid 1846", "MADE IN SPAIN" samt numrerad L15.
Ca 36 cm x 20 cm x 18 cm
Obetydligt ytslitage. Vikveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.