Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Diverse Övrigt
126455
SOLFJÄDER, elfenben, siden, 1700-talets andra hälft.
SolfjÄder, elfenben, siden, 1700-talets andra hälft.

Rik förgylld och försilvrad dekor, rik målad dekor av figurscen med elegant par samt fåglar och blommor. H 28.

Slitage, fläckar, flertal skador och lagningar.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK