Konst Grafik
1265308
Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, multipel, plexiglas, signerad 1976.

Beck & Jung, multipel, plexiglas, signerad 1976.

Utan titel. 49 x 49 cm.

Repor.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK