Konst Grafik
1265919
Victor Vasarely
(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färglitografi, numrerad 200/250 och signerad.

Victor Vasarely, färglitografi, numrerad 200/250 och signerad.

Bildstrl 65,5x65,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Liten vit repa vänstra hörnet

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
5 305
512
601
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
8 okt 18:54
5 305 SEK
8 okt 18:20
5 105 SEK
8 okt 18:19
4 905 SEK
8 okt 18:19
4 800 SEK
8 okt 16:45
4 600 SEK