Henri Joseph Harpignies, olja på duk, signerad.
Landskap med figurer. 18,5 x 30,5 cm.
Beijers Auktioner AB, Stockholm, "Beijers Klassiska Vårauktion", 25-27 april 1990, kat nr 79.