Möbler Bord
1266296
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.

Ett par målade sängbord med en låda vardera. Bredd 43, djup 33, höjd 54 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar, färgbortfall. Senare målning.

Utropspris
2 500 SEK