Konst Grafik
1266575
Karin Broos
(Sverige, Född 1950)
Karin broos, gicléetryck, signerad och numrerad 17/90.

Karin Broos, gicléetryck, signerad och numrerad 17/90.

"Hoppet". Bildstorlek 38 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L139
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 000
1 254
1 472
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
8
19 okt 18:48
13 000 SEK
12
18 okt 14:03
12 500 SEK
8
18 okt 14:03
12 100 SEK
8
18 okt 12:55
11 700 SEK
12
17 okt 14:38
11 200 SEK