Möbler Bord
1266912
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.

Målat skrivbord med tre lådor, klädd skiva. Längd ca 121, bredd ca 61, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken, fläckar, smärre torrsprickor.

Utropspris
2 500 SEK