Möbler Bord
1266912
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Skrivbord, tidigt 1900-tal.

Målat skrivbord med tre lådor, klädd skiva. Längd ca 121, bredd ca 61, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken, fläckar, smärre torrsprickor.

Slutpris
1 900
186
221
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 nov 16:30
1 900 SEK
13 nov 16:04
1 800 SEK
11 nov 19:46
600 SEK
6 nov 20:50
500 SEK