Konst Grafik
1267551
Lennart Rodhe
(Sverige, 1916-2005)
Lennart rodhe, färglitografi signerad daterad och numrerad 1991 29/50.

Lennart Rodhe, färglitografi signerad daterad och numrerad 1991 29/50

Komposition bladstorl 116 x 120 cm

Obetydligt ytslitage. Oramad. Mindre kantveck och reva

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK