Konst Grafik
1267803
Jonas Nilsson
(Sverige, Född 1968)
Jonas nilsson, färglitografi, 1992, signerad ea vi/xvi.

Jonas Nilsson, färglitografi, 1992, signerad EA VI/XVI.

Slaguggla. P. 60 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK