Diverse Nysilver
1267857
Champagnekyl, nysilver, 1900-tal.

En vinkyl med hänklar och graverad dekor. Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK