Möbler Bord
1268688
SLAGBORD, 1930-40-TAL.
Slagbord, 1930-40-tal.
Slagbord, 1930-40-tal.
Slagbord, 1930-40-tal.

Fanetad i valmöt. Två fällskivor med grindar. Längd 68 cm. Bredd 30 cm. Höjd 74 cm. Utfälld. 162 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 900
185
225
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
2 dec 14:36
1 900 SEK
2 dec 14:29
1 800 SEK
2 dec 13:38
1 500 SEK
2 dec 7:12
1 200 SEK
1 dec 21:58
1 000 SEK