Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Möbler Speglar
1268713
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.

Spegel med trälist. Spegelglas med dekor av metallnitar. 114 x 66,5 cm.

Slitage, glaset med repor och smärre skador på folieringen.

Utropspris
2 500 SEK