Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Möbler Bord
1268860
Bord, rokokostil, modernt.
Bord, rokokostil, modernt.
Bord, rokokostil, modernt.
Bord, rokokostil, modernt.
Bord, rokokostil, modernt.
Bord, rokokostil, modernt.

Målat bord med en låda i vardera kortsida. Längd 180, bredd 42, höjd 85 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Slutpris
1 800
176
209
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
11 nov 9:00
1 800 SEK