1269055

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska , "flap bag", 2008.

Chanel, väska , "Flap Bag", 2008.

Quiltat, svart, lackläder. Spänne i form av CC-logo och axelremskedja av vitmetall. Ytterfack på baksidan. Fodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE" och numrerad. 17 x 13 x 7 cm.
Originalkvitto medföljer.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
8 000 SEK