BORD, två delar, glas, butiks skyltning, Belgien, 1900-talets mitt.

Aluminium, mässing och glas.
Bord, längd 100 cm. Bredd 45 cm. Höjd 20 cm.
Hylla, längd 100 cm. Bredd 50 cm. Höjd 72 cm.
Enligt uppgift För skyltning, kan byggas om.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK