Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
1270240
Vattentunna, tidigt 1900-tal.
Vattentunna, tidigt 1900-tal.
Vattentunna, tidigt 1900-tal.
Vattentunna, tidigt 1900-tal.
Vattentunna, tidigt 1900-tal.

Vattentunna av koppar, hänklar av mässing. Skopa medföljer. Höjd 65 cm.

Smärre slitage. Repor, bucklor.

Utropspris
3 000 SEK