Vattentunna, tidigt 1900-tal.

Vattentunna, tidigt 1900-tal.

Vattentunna av koppar, hänklar av mässing. Skopa medföljer. Höjd 65 cm.

Smärre slitage. Repor, bucklor.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

17. Patek Philippe, Calatrava, ca 1967.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK