Möbler Övrigt
1270377
SERVERINGSVAGN, Italien 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, italien 1900-talets andra hälft.

Stomme i trä och metall. Glasskivor. Underdel med flaskställ. Längd 75 cm. Bredd 41 cm. Höjd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken. Repor. Två lösa ekrar, Något sned

Utropspris
2 500 SEK