Design Övrigt
1270510
Lisa Larson
(Sverige, Född 1931)
Lisa larson, katt, stengods, "mia maxi", k-studion, gustavsberg.

Lisa Larson, katt, stengods, "Mia Maxi", K-Studion, Gustavsberg.

Sittande katt. Signerad Lisa L. K-Studion Gustavsberg. Djupstämplad Made in Sweden. Höjd 35 cm.

Nyskick.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK