Skiva av glas. Benställning av stålrör. Belysning under skivan. Längd 200, bredd 100, höjd 76 cm.
Ej funktionstestad belysning. Slitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10