Möbler Bord
1271542
MATBORD, 1900-talets första hälft.
Matbord, 1900-talets första hälft.

Skulpterad fot. Skiva fanerat med valnöt. två utdragsskivor. Längd 140, bredd 98, höjd 75, total längd 260 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK