1271575
Chanel
(Frankrike, Född 1910)
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.
Chanel, axelremsväska.

Chanel, axelremsväska

Beige quiltat tlammskinn med guldfärgad länk med skinnrem. På sidan tofs i beige skinnfransar med monogram i guldfärgad metall. Fodrad med beige skinn stämpelmärkt "CHANEL", "MADE IN ITALY". Invändigt sytt monogram. 19 x 17 x 4 cm.

Slitage. Repor. Solkig

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
5 000 SEK