Möbler Bord
1271677
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.

Originalmålat bord med två klaffar. Total längd 136, bredd 102, höjd ca 78-80 cm.

Slitage, skador, maskstunget. Lös och sned skiva.

Utropspris
2 500 SEK