Konst Contemporary
1271722
Jens Ulrich Petersen
(Danmark, Född 1947)
Jens ulrich petersen, olja på duk, monogramsign a tergo.

JENS ULRICH PETERSEN, olja på duk, monogramsign a tergo.

På slak lina, 80 x 60 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK