Konst Grafik
1271807
Inge Schiöler
(Sverige, 1908-1971)
Inge schiöler, färglitografi, signerad och numrerad 140/170.

Inge Schiöler, färglitografi, signerad och numrerad 140/170.

Kustlandskap. Bildstorlek ca 51.5 x 63.5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK