Möbler Bord
1272172
BORD, 1900-talets andra hälft.
Bord, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mahogny. Dekordetaljer i mässing. Längd 245 cm. Bredd 110 cm. Höjd 75 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK