1272192

Vesa Hinkola, Markus Nevalainen, Rane Vaskivuori, Golvlampa, "Globlow", Snowcrash, omkring 2000.

Vesa hinkola, markus nevalainen, rane vaskivuori, golvlampa, "globlow", snowcrash, omkring 2000.

Golvlampa på ben i lackerad metall. Tygskärm. Höjd ca 155 (ej uppblåst).

Slitage. Fläckar, repor, ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag 2 timmar
1 000
98
117
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
5 apr 23:05
1 000 SEK
5 apr 23:04
600 SEK
5 apr 23:04
550 SEK
1 apr 15:27
500 SEK
1 apr 14:13
300 SEK