Konst Grafik
1272615

Hans Hamngren

(Sverige, Född 1934)
Hans hamngren, färglitografi, signerad med dedikation och numrerad 3/65,

Hans Hamngren, färglitografi, signerad med dedikation och numrerad 3/65,

Kakelugnen. Anamorfos, cylindrisk spegel saknas. 41,5 x 52,5 cm.

Gulnad. Repor/skavmärken. Ej glasad.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
2 500 SEK