1273094
VÄGGLAMPETTER ett par barockstil sent 1800.tal
VÄgglampetter ett par barockstil sent 1800.tal.

Pressad mässingsplåt, höjd 27 cm

Bruksslitage. Lagningar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
197
235
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
16 nov 7:08
2 000 SEK
14 nov 23:41
1 500 SEK
11 nov 17:37
1 000 SEK