Konst Grafik
1273183
Lena Cronqvist
(Sverige, Född 1938)
Lena cronqvist,torrnålsetsning, 1982, signerad 2/20.

Lena Cronqvist,torrnålsetsning, 1982, signerad 2/20.

"Självporträtt med påsklilja". P. 16,8 x 14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK