1273254

Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian dior, väska.
Christian dior, väska.
Christian dior, väska.
Christian dior, väska.
Christian dior, väska.

Christian Dior, väska

Svart läder med patinerade beslag. Invändigt fodrad i textil. Ett fack med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY", samt numrerad. Dustbag medföljer. Ca 30 x 18 x 9 cm.

Smärre slitage.

Övrigt

Originalkvitto medföljer.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK