Svart läder med patinerade beslag. Invändigt fodrad i textil. Ett fack med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY", samt numrerad. Dustbag medföljer. Ca 30 x 18 x 9 cm.
Smärre slitage.
Originalkvitto medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.