Teak, hurtsar med två lådor, frånsida med skåp, längd 128, bredd 64, höjd 73 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Fläckar. en låda låst
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10