Barskåp, Sola Møbelfabrikk, Ganddal, Norge, 1950-1960-tal.

Barskåp fanerat med teak. Svängbar front med glasad- respektive hyllinredd sida. Låsbar. Bredd 113, djup ca 66-80, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, repor, märken, fläckar. Undertill med smärre lagning.

Utropspris
4 000 SEK