Barskåp fanerat med teak. Svängbar front med glasad- respektive hyllinredd sida. Låsbar. Bredd 113, djup ca 66-80, höjd 77 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, repor, märken, fläckar. Undertill med smärre lagning.