1274580
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, "epi saint jacques", väska.

Louis Vuitton, "Epi Saint Jacques", väska.

Dragkedsförsedd axelremsväska i rött epiläder. Fodret i grått alcantara. En innerficka. Märkt med numrering (år 1994) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Bredd 23-38 cm, höjd 24 cm.

Slitage. Repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V7

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR