Konst Grafik
1274650
John Bauer
(Sverige, 1882-1918)
John bauer, litografi, 1915, signerad i trycket.

John Bauer, litografi, 1915, signerad i trycket.

"Den lilla prinsessan och trollen". Bildstorlek 12 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK